Kurumsal

HAKKIMIZDA

İstanbul’un yeni yerleşim yerlerinden olan Beylikdüzü’ne yakışan ve damak zevkine hitap eden yeni bir kuruluş olarak halkımıza hizmet vermeye 2016 yılında başladık. Cedid Çorapçılık markasıyla ticaret hayatına başlayan firmamız İstanbul’da yöresel ve özgün ızgaralar, pideler sunan bir restoranla hizmet zincirine bir yenisini ekledi. Özellikle ızgara kebap ve pide olarak tasarlanan restoranımızda yöresel et yemekleri, ızgaralar, steaklar, ara sıcaklar, soğuk mezeler ve çeşitli aperatifler ile farklı lezzetler arayan halkımızın beğenisini kazanmayı hedefliyoruz. SOFRET IZGARA KEBAP ve PİDE olarak damak zevkinize yenilikler sunuyor, size organik doğal ürünlerimizle hizmet veriyoruz.

 

MİSYONUMUZ

Özellikle steak ve ızgara çeşitleri olmak üzere yöresel, özgün, farklı lezzetleri İstanbullu hemşerilerimizle buluşturmayı amaçlıyoruz.  SOFRET IZGARA KEBAP ve PİDE olarak hizmet verdiğimiz et sektöründe hijyen, kalite ve müşteri odaklı hizmet anlayışımız bize güven kazandırmıştır. Çiftliğimizden direkt olarak aracı sokmadan getirdiğimiz kuzu ve dana eti ürünlerimiz, kendi ürünlerimiz ve kontrolümüzde olduğu için sağlıklı ve güvenli bir şekilde elde edilmektedir. SOFRET olarak siz değerli müşterilerimizin beklentilerine cevap vermek ve memnuniyetinizi görmek bizim hep gurur kaynağımız olmuştur.

 

VİZYONUMUZ

Başta İstanbul olmak üzere Marmara bölgesinde ürün ve hizmet kalitesiyle adımızı duyurarak markalaşmak ve Türkiye genelinde bilinirlik sağlamak. Hijyenik ve leziz ürünleriyle, nezih ortamıyla ilk akla gelen restoranlardan olmak.  SOFRET IZGARA KEBAP ve PİDE olarak gururla sofralarınıza sunduğumuz kaliteli et ürünlerimizle gıda ve hizmet sektöründe güvenilir ve lider bir kuruluş olmak.

youtube BEYLİKDÜZÜ VERGİ DAİRESİ SOFRET STEAKHOUSEDE