SOFRET AÇILIŞI YAPILDI

Sofret

Marka ve reklam danışmanlığını BAYKAMBER’in yaptığı SOFRET, 24 Eylül 2016 Cumartesi tarihi itibariyle hizmet vermeye başladı. “SOFRET LEZZETE DAVET” sloganıyla yolan çıkan SOFRET RESTORAN, Beylikdüzü Yakutlu semtinde özenle tasarlanan nezih mekânda hizmet verecek.

Uzmanlık alanı et yemekleri olan SOFRET’in kurucusu İzzettin ELMA, çiftlikten sofraya bütün aşamalarda kendi emeklerinin olduğunu dile getirdi. Böylece hem sağlık, hem güven ve hem de lezzet açısından bütün bir kaliteyi elde ettiklerini söyledi.

Evrensel Marka İsim Uzmanı BAYKAMBER, Türkiye’nin ve Dünyanın cazibe merkezi İstanbul’da yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekecek, vatandaşların yüzde yüz memnuniyetini sağlayacak bir marka üzerinde çalıştıklarını belirtti. Böyle bir markanın da uzun bir zaman aldığını ve titiz bir çalışma ile gerçekleştiğini ifade etti. Yeni bir evrensel markayı ülkemize kazandırmanın heyecanını yaşadığını belirten BAYKAMBER, ülkemizin ancak böyle kurumsal ve evrensel markalarla dünyaya açılabileceğini de sözlerine ekledi.

youtube BEYLİKDÜZÜ VERGİ DAİRESİ SOFRET STEAKHOUSEDE